Kim jestem?

    Nazywam się Mateusz Karbowy i urodziłem się w 1998 roku, a moją życiową misją jest robienie rzeczy niesamowitych i motywowanie przy tym innych. Pracuję jako zawodowy strażak PSP i trener personalny. Sport jest całym moim życiem! Zaczynałem od lekkoatletyki i Parkoura, a obecnie trenuję Street Workout oraz biegi z przeszkodami (OCR/NINJA) – należę do drużyny „Biegun Ninja Team „ (w której jest również aktualny Mistrzyni oraz Rekordzistka Świata na torze OCR100).

      Jestem współtwórcą systemu E-Szlaki.com, znanym zawodnikiem i czynnie występuję na wielu zawodach. Morsuję, wspinam się, wyczynowo chodzę po górach oraz zimą hartuję organizm, robiąc w samych spodenkach siłowe figury na szczytach, np. zdobyłem w ten sposób Śnieżkę (1603m) oraz Śnieżne Kotły (1490m)Tworzę dla mojej publiki inspirujące materiały wideo, zdjęcia, ale również muzykę rapową. Mój popisowy numer to stanie na 1 ręce na bujanej linie typu slackline zawieszonej 2 metry nad ziemią. Zrobiłem to jako jedyny w Polsce. W internecie promuję zdrowy, ale również ekscytujący tryb życia.

strona

    Organizuję też pokazy kalisteniczne po całej Polsce z moją ekipą „ArcyWorkout”, która została wytypowana na gali plebiscytu „Sportowiec Roku”, jako jedna z najlepszych drużyn w województwie lubuskim (występowaliśmy np. na targach GO ACTIVE oraz FIWE w Warszawie, prowadzimy co roku strefę kalisteniki na zlocie japońskiej motoryzacji „JAPFEST” oraz święcie motosportu „FLATOUT„, reprezentowaliśmy Polskę na Mistrzostwach Świata w Street Workoucie „Burningate” we Włoszech, gdzie jeden z nas zdobył wicemistrzostwo, a na Mistrzostwach Polski pierwsze miejsce). Zaprezentowaliśmy nasze umiejętności również w 13 edycji Mam Talent.

      Wystąpiłem w siedmiu polskich sezonach legendarnego programu Ninja Warrior, w którym czterokrotnie dostałem się do wielkiego finałuSkakałem ze spadochronem i robiłem trudne figury gimnastyczne na ogromnych wysokościach. Podróżuję po całym świecie. Stawałem na rękach na wielbłądzie w Afryce, przy wodospadzie w Azji i na najwyższym szczycie Hiszpanii – Teide (3718m), trzecim największym wulkanie na świecie. Ćwiczyłem na słynnym Preikestolen w Norwegii, nagrywałem niesamowite akcje w RzymieGrecjiCzarnogórze oraz parkour na Saharze i w Maroko. Wystąpiłem w Top Model, gdzie jako pierwszy w historii wszedłem do jurorów przez wybieg na rękach. W 2023r. zająłem 13 miejsce na Mistrzostwach Świata w Street Workoucie.

Znajdziecie mnie również w mediach społecznościowych. 
Odnośniki do moich profili poniżej… 

@TheAnteriss

@anteriss

TheAnteriss

Już niedługo moja książka do kupienia...