Kim jestem?

      Nazywam się Mateusz Karbowy i urodziłem się w 1998 roku, a moją życiową misją jest robienie rzeczy niesamowitych i motywowanie przy tym innych. Sport jest całym moim życiem! Zaczynałem od lekkoatletyki i Parkoura, a obecnie trenuję Street Workout oraz biegi z przeszkodami (OCR/NINJA) – należę do drużyny „Biegun Ninja Team„.

      Jestem znanym zawodnikiem i czynnie występuję na wielu zawodach. Morsuję, wspinam się, wyczynowo chodzę po górach oraz zimą hartuję organizm, robiąc w samych spodenkach siłowe figury na szczytach. 

omnie1

      Organizuję też pokazy kalisteniczne po całej Polsce z moją ekipą „ArcyWorkout”, która została wytypowana na gali plebiscytu „Sportowiec Roku”, jako jedna z najlepszych drużyn w województwie lubuskim (występowaliśmy np. na targach GO ACTIVE oraz FIWE w Warszawie, prowadziliśmy strefę kalisteniki na zlocie japońskiej motoryzacji „JAPFEST”, reprezentowaliśmy Polskę na Mistrzostwach Świata w Street Workoucie „Burningate” we Włoszech, gdzie jeden z nas zdobył wicemistrzostwo). 

      Wystąpiłem w pierwszej i drugiej polskiej edycji legendarnego programu Ninja Warrior, w którym dostałem się do wielkiego finału. Uwielbiam adrenalinę! Skakałem ze spadochronem i robiłem trudne figury gimnastyczne na ogromnych wysokościach. W internecie promuję zdrowy tryb życia.

Znajdziecie mnie również w mediach społecznościowych. 
Odnośniki do moich profili poniżej… 

@TheAnteriss

@anteriss

TheAnteriss

Wspólnie z ekipą organizuje pokazy...